Napište nám

Jak se Vám líbila naše vystoupení?

Dovolujeme si nepublikovat komentáře, které odporují dobrým mravům.

Vaše komentáře

Alenka & Ondra Srostlíkovi

6. září 2018

Milý Petře, Rolande, Vojtechu... Mít jazzovou kapelu na svatbě bylo mým snem ještě předtím, než jsem potkala svého manžela Ondru, tedy minimálně 8 let. A proto se těžko hledají slova, kterými bychom dostatečně popsali, jak moc si s manželem vážíme toho, že jste nám věnovaly kus sebe samých. Nádherná atmosféra, kterou jste nám na svatbě doslova vykouzlili nás totiž doprovázela po celou dobu svatební cesty a když jsem na líbánkách slyšela La Vie En Rose, doslova jsem propukla v pláč, když jsem si vzpomněla jak jste nám ji hráli na první tanec. Ta atmosféra, kterou jste nastolili nám ještě stále přetrvává. Váš zápal pro hudbu, profesionalita a talent je neskutečný a v Česku opravdu nevídaný. A ráda bych vám ještě prozradila, že na naší svatbě mě k slzám dohnaly celkem 3 věci. 1) Když jsem měla po faráři opakovat slib manželovi, 2) když nám k překvapení Roland pronesl naprosto úžasný a dojemný proslov a 3) když jste nám zahráli od vás pro nás poslední skladbu od U2 One, kterou máme neskutečně rádi. Milý Petře, Rolande, Vojtechu - děkuji, že jste mi splnili sen a manželovi i mně vykouzlili vzpomínky na celý život. - S láskou, novomanželé Srostlíkovi


Marika

20. srpna 2018

Pěkné odpoledne, Rolande, Petře a Vojtechu, velmi ráda bych poděkovala za to, že jste ozvláštnili svatbu mojí dcery. Všichni hosté (naše dcera a novopečená manželka s manželem svou referenci sepíší sami), včetně mě a manžela, jsme byli z Vaší kapely přímo nadšení. Není nic, co by se dalo udělat lépe. Byli a stále jsme nadšení z Vašeho vystoupení, zpěvu a i hudby. Tak vysmáté muzikanty je mít sen každého a to na jakékoliv akci. Jsem neskutečně ráda, že na naší svatbě nebyla jiná muzika, nebo žánr - chtěla jsem jmenovat a sdílet, ale nechci znevážit žádný hudební vkus :- ). Svatbu dělají hosté, prostory a kapela. A jídlo. My měli vše super. A za to, že nevázla zábava, ani tanec, vděčíme jen a jen Vám. Chtěla bych Vám z celého srdce poděkovat a popřát hodně takových krásných zážitků, jako jsme měli my ve Vaší společnosti. Vážím si i Vaší profesionality a času, který jste věnovali právě nám. Užili jsme si s Vámi každý song. Dcera s manželem slíbili repete za 5 let a už teď se na Vás těším. A doufám, že se poštěstí poslechnout si Vás někde i dříve. Rolande, Vám jako maminka chci poděkovat za překrásný proslov k nevěstě a ženichovi. S úctou maminka nevěsty (ta, která je prý podobná Jennifer Aniston)

Děkujeme za krásnou referenci. My jsme si svatbu také moc užili a jak jste psala, všechno se sešlo ve správný čas na správném místě. To je potom radost hrát a bavit Vás. Budeme se tedy těšit na další setkání s Vámi. Petr, EJT.


Milan Fryšták

12. srpna 2018

Zúčastnili jsme se v Bzenci ve vinařství Bisenc sobotní akce, kde kapela fantasticky zahrála a dotvořila špičkově atmosféru letní srpnové noci, kde sice víno hrálo první sloku, ale bez Event Jazz Tria by to nebylo to pravé ořechové. Děkuji bylo to super a těšíme se na další koncert. Ještě jednou děkuji Milan Fryšták.


Kamenář Milan

7. června 2018

Byl jsem dvakrát na vašem vystoupení , obojí se konalo v Kroměříži, moc se mi líbila prezentace vašich písní a byl to pro mě neskutečný zážitek, moc vás zdravím a těším se na další koncert, děkuji a naviděnou.


Filip a Pavla Tomancovi

20. května 2018

Během naší svatby nám hrála kapela Event Jazz Trio. Byl to skvělý zážitek od novomanželského tance až po večerní párty na parketu s kamarády. Na své si díky skvělé hudbě přišli jak tanečníci, tak i ti co si raději hudbu poslechnou. Všichni jsme si to moc užili a kapelu můžeme jen doporučit. Děkujeme!!!


Jakub Linhart

18. května 2018

Byl jsem na svatbě ve čtvrtek 17.5 a vaše písničky se mi moc líbily a dalo se na ně dobře tancovat.


Věra Gabrhelíková

3. května 2018

Děkujeme za naprosto úžasný zážitek z vašeho hudebního doprovodu svatby na Buchlově..Ještě teď jsme unesení! Jste skvělí..díky!


Nohanka

3. května 2018

BYLA TO JÍZDA!!! JEŠTĚ JEDNOU VELKÝ DÍK, NEMOHLI JSME MÍT LEPŠÍ KAPELU NA SVATBĚ ... Hanka a Vítek


bg-footer.jpg

Ozvěte se nám a společně najdeme přesně to, co hledáte:

+420 608 870 850

produkce@event-jazz.cz

logo-footer

© 2019, Event Jazz Trio
Návrh a tvorba webových stránek:
logo-hexa HexaDesign.cz