Kniha návštěv

Jak se Vám líbila naše vystoupení?

Dovolujeme si nepublikovat komentáře, které odporují dobrým mravům.

Vaše komentáře

Liškovi

16. října 2020

Jedním z našich přání na svatbu bylo, aby se hodně tančilo. Aby se takové přání mohlo splnit, bylo nutné najít tu správnou kapelu. A my jsme našli tu nejlepší :) Děkujeme!

Děkujeme za pochvalu, Liškovi. Když máme plný parket, hraje nám to samo. Jedna ze svateb na kterou budeme dlouho vzpomínat byla ta Vaše v Boskovicích ... roztančení novomanželé a skvělé jídlo. Děkujeme za pozvání :-)


Markéta a Marek

11. října 2020

Kluci, moc Vám děkujeme. Skvěle jste nám zahráli na svatbě a i díky vám proběhla svatba na jedničku. Jste profíci. Roztančili jste všechny a navodili úžasnou atmosféru. Těšíme se na další shledání. Ať se vám daří.

Jsme moc rádi, že jsme mohli na Vaši svatbě nakonec zahrát. Byla by totiž velká škoda, kdyby se tak skvělá parta musela bavit jen na reprodukovanou hudbu. Cítili jsme se s Vámi doslova jako doma :-)


Gabriela

1. října 2019

Těšila jsem se na vás od momentu, kdy jsme na vás dostali kontakt. Tak jako mnoho referencí a nadšených lidi pod mojí zprávou, tak rovněž i my, jsme byli nadšení a v totální euforii z nepřekonatelně báječného vystoupení. Ať vám to tak hraje a skvěle ladí ještě hoooodně let. Protože na výročí svatby si vás přeji vidět a slyšet opět ;-) S velkým pozdravem, D&G

Moc děkujeme, taky jsme si svatbu užili. Tolik skvělých tanečníků všech generací jsme na svatbě dlouho neměli.


Lucie Kudrnová

28. srpna 2019

Ještě jednou vám všem z celého srdce děkuji za společnou sobotní plavbu na lodi Hollandia. Přispěli jste obrovským dílem k vytvoření skvělé, neopakovatelné a naprosto nezapomenutelné atmosféry mé narozeninové oslavy. Všichni jsme byli, a já stále ještě jsem, z vašeho vystoupení nadšeni a parádně jsme si to užili. Jste prostě úžasní! Lucie

I my moc děkujeme za úžasnou atmosféru. Přáli bychom si na každé akci tak skvěle roztančenou dámskou společnost. Na tyto narozeniny budeme ještě dlouho vzpomínat :-)


Alenka & Ondra Srostlíkovi

6. září 2018

Mít jazzovou kapelu na svatbě bylo mým snem ještě předtím, než jsem potkala svého manžela Ondru, tedy minimálně 8 let. A proto se těžko hledají slova, kterými bychom dostatečně popsali, jak moc si s manželem vážíme toho, že jste nám věnovaly kus sebe samých. Nádherná atmosféra, kterou jste nám na svatbě doslova vykouzlili nás totiž doprovázela po celou dobu svatební cesty a když jsem na líbánkách slyšela La Vie En Rose, doslova jsem propukla v pláč, když jsem si vzpomněla jak jste nám ji hráli na první tanec. Ta atmosféra, kterou jste nastolili nám ještě stále přetrvává. Váš zápal pro hudbu, profesionalita a talent je neskutečný a v Česku opravdu nevídaný. A ráda bych vám ještě prozradila, že na naší svatbě mě k slzám dohnaly celkem 3 věci. 1) Když jsem měla po faráři opakovat slib manželovi, 2) když nám k překvapení Roland pronesl naprosto úžasný a dojemný proslov a 3) když jste nám zahráli od vás pro nás poslední skladbu od U2 One, kterou máme neskutečně rádi. Děkuji, že jste mi splnili sen a manželovi i mně vykouzlili vzpomínky na celý život. - S láskou, novomanželé Srostlíkovi


Marika

20. srpna 2018

Velmi ráda bych poděkovala za to, že jste ozvláštnili svatbu mojí dcery. Všichni hosté (naše dcera a novopečená manželka s manželem svou referenci sepíší sami), včetně mě a manžela, jsme byli z Vaší kapely přímo nadšení. Není nic, co by se dalo udělat lépe. Byli a stále jsme nadšení z Vašeho vystoupení, zpěvu a i hudby. Tak vysmáté muzikanty je mít sen každého a to na jakékoliv akci. Jsem neskutečně ráda, že na naší svatbě nebyla jiná muzika, nebo žánr - chtěla jsem jmenovat a sdílet, ale nechci znevážit žádný hudební vkus :- ). Svatbu dělají hosté, prostory a kapela. A jídlo. My měli vše super. A za to, že nevázla zábava, ani tanec, vděčíme jen a jen Vám. Chtěla bych Vám z celého srdce poděkovat a popřát hodně takových krásných zážitků, jako jsme měli my ve Vaší společnosti. Vážím si i Vaší profesionality a času, který jste věnovali právě nám. Užili jsme si s Vámi každý song. Dcera s manželem slíbili repete za 5 let a už teď se na Vás těším. A doufám, že se poštěstí poslechnout si Vás někde i dříve. Rolande, Vám jako maminka chci poděkovat za překrásný proslov k nevěstě a ženichovi. S úctou maminka nevěsty (ta, která je prý podobná Jennifer Aniston)

Děkujeme za krásnou referenci. My jsme si svatbu také moc užili a jak jste psala, všechno se sešlo ve správný čas na správném místě. To je potom radost hrát a bavit Vás. Budeme se tedy těšit na další setkání s Vámi. Petr, EJ.


Milan Fryšták

12. srpna 2018

Zúčastnili jsme se v Bzenci ve vinařství Bisenc sobotní akce, kde kapela fantasticky zahrála a dotvořila špičkově atmosféru letní srpnové noci, kde sice víno hrálo první sloku, ale bez Event Jazz by to nebylo to pravé ořechové. Děkuji bylo to super a těšíme se na další koncert. Ještě jednou děkuji Milan Fryšták.


Kamenář Milan

7. června 2018

Byl jsem dvakrát na vašem vystoupení , obojí se konalo v Kroměříži, moc se mi líbila prezentace vašich písní a byl to pro mě neskutečný zážitek, moc vás zdravím a těším se na další koncert, děkuji a naviděnou.


Filip a Pavla Tomancovi

20. května 2018

Během naší svatby nám hrála kapela Event Jazz. Byl to skvělý zážitek od novomanželského tance až po večerní párty na parketu s kamarády. Na své si díky skvělé hudbě přišli jak tanečníci, tak i ti co si raději hudbu poslechnou. Všichni jsme si to moc užili a kapelu můžeme jen doporučit. Děkujeme!!!


Jakub Linhart

18. května 2018

Byl jsem na svatbě ve čtvrtek 17.5. a vaše písničky se mi moc líbily a dalo se na ně dobře tancovat.


Věra Gabrhelíková

3. května 2018

Děkujeme za naprosto úžasný zážitek z vašeho hudebního doprovodu svatby na Buchlově..Ještě teď jsme unesení! Jste skvělí..díky!


Nohanka

3. května 2018

BYLA TO JÍZDA!!! JEŠTĚ JEDNOU VELKÝ DÍK, NEMOHLI JSME MÍT LEPŠÍ KAPELU NA SVATBĚ ... Hanka a Vítek


bg-footer.jpg

Ozvěte se nám a společně najdeme přesně to, co hledáte:

+420 608 870 850

produkce@event-jazz.cz

logo-footer

© 2021, Event Jazz
Návrh a tvorba webových stránek:
logo-hexa HexaDesign.cz