Kniha návštěv

Jak se Vám líbila naše vystoupení?

Dovolujeme si nepublikovat komentáře, které odporují dobrým mravům.

Vaše komentáře

Marian

15. června 2024

Vynikající hudba super nálada....no ani nevím přesně vyjádřit slova správně co se hodí prostě supr a dále...


Jožka

31. prosince 2023

Díky za vynikající hudbu a taneční rytmy v Alexandrii. Paráda!!!


Tatiana Chavalková Badurová

29. července 2021

Kapela je fantastická, členovia veľmi príjemní! Hrali nám na svadbe a parket bol stále plný, všetci si hudbu pochvaľovali! S manželom sme maximálne spokojní a skupinu vrele doporučujeme ďalším :) :)


Kristýna a Petr

29. července 2021

Kapelu na svatbu jsme dlouho a pečlivě vybírali, oba máme rádi jazz a proto byl žánr od začátku jasný. Nechtěli jsme kupovat zajíce v pytli a tak jsme strávili spoustu času sledováním videí na Youtube. Jakmile jsme objevili EventJazz, byla to okamžitě láska na první pohled a poslech. Napsali jsme jim a pak už jen netrpělivě čekali na odpověď… Jsme moc šťastní, že jste si na nás udělali čas a přijeli za námi ze Zlína až na Karlštejn. Žádnou jinou kapelu bychom tam neměli radši. Jste opravdu výjimečně talentovaní muzikanti, které by si zasloužil znát celý svět. Děkujeme vám z celého srdce za úžasné odpoledne a večer a neuvěřitelně pozitivní energii, která z vás vyzařovala. Je nám velkou ctí, že jste hráli právě na naší svatbě.


Petra Schwarz

27. července 2021

Už je to doba dávno minulá, kdy jste nám v roce 2017 hráli na svatbě kousíček od Olomouce. Vybrali jsme si vás díky super plesu ve Zlíně, který jsme pak navštívili znovu, a to jen kvůli vám! :-) Před pár dny jsme oslavili naše čtvrté výročí a při prohlížení fotek si na vás vždy vzpomeneme, jak to bylo super! Takže já pak minimálně několik dní frčím na vašich vystoupeních na youtube (přidat další kousky, prosím :-) Takže vřele tuto kapelu doporučuji, a už teď se těším, kde vás zase někde uslyším! :-)

Děkujeme za pochvalu. Ta s odstupen času potěší dvakrát a máme radost, že máte naše vystoupení pořád v paměti. Vaši svatbu v Hlubočkách si samozřejmě pamatujeme. Videa budou, ale teď doháníme covidové koncertní resty, takže není moc času na přípravu. Mimochodem 6.8. 2021 hrajeme v Olomouci na náměstí (více koncerty na našem webu), tak se zastavte a přijďte nás pozdravit :-)


Liškovi

16. října 2020

Jedním z našich přání na svatbu bylo, aby se hodně tančilo. Aby se takové přání mohlo splnit, bylo nutné najít tu správnou kapelu. A my jsme našli tu nejlepší :) Děkujeme!

Děkujeme za pochvalu, Liškovi. Když máme plný parket, hraje nám to samo. Jedna ze svateb na kterou budeme dlouho vzpomínat byla ta Vaše v Boskovicích ... roztančení novomanželé a skvělé jídlo. Děkujeme za pozvání :-)


Markéta a Marek

11. října 2020

Kluci, moc Vám děkujeme. Skvěle jste nám zahráli na svatbě a i díky vám proběhla svatba na jedničku. Jste profíci. Roztančili jste všechny a navodili úžasnou atmosféru. Těšíme se na další shledání. Ať se vám daří.

Jsme moc rádi, že jsme mohli na Vaši svatbě nakonec zahrát. Byla by totiž velká škoda, kdyby se tak skvělá parta musela bavit jen na reprodukovanou hudbu. Cítili jsme se s Vámi doslova jako doma :-)


Gabriela

1. října 2019

Těšila jsem se na vás od momentu, kdy jsme na vás dostali kontakt. Tak jako mnoho referencí a nadšených lidi pod mojí zprávou, tak rovněž i my, jsme byli nadšení a v totální euforii z nepřekonatelně báječného vystoupení. Ať vám to tak hraje a skvěle ladí ještě hoooodně let. Protože na výročí svatby si vás přeji vidět a slyšet opět ;-) S velkým pozdravem, D&G

Moc děkujeme, taky jsme si svatbu užili. Tolik skvělých tanečníků všech generací jsme na svatbě dlouho neměli.


Lucie Kudrnová

28. srpna 2019

Ještě jednou vám všem z celého srdce děkuji za společnou sobotní plavbu na lodi Hollandia. Přispěli jste obrovským dílem k vytvoření skvělé, neopakovatelné a naprosto nezapomenutelné atmosféry mé narozeninové oslavy. Všichni jsme byli, a já stále ještě jsem, z vašeho vystoupení nadšeni a parádně jsme si to užili. Jste prostě úžasní! Lucie

I my moc děkujeme za úžasnou atmosféru. Přáli bychom si na každé akci tak skvěle roztančenou dámskou společnost. Na tyto narozeniny budeme ještě dlouho vzpomínat :-)


Alenka & Ondra Srostlíkovi

6. září 2018

Mít jazzovou kapelu na svatbě bylo mým snem ještě předtím, než jsem potkala svého manžela Ondru, tedy minimálně 8 let. A proto se těžko hledají slova, kterými bychom dostatečně popsali, jak moc si s manželem vážíme toho, že jste nám věnovaly kus sebe samých. Nádherná atmosféra, kterou jste nám na svatbě doslova vykouzlili nás totiž doprovázela po celou dobu svatební cesty a když jsem na líbánkách slyšela La Vie En Rose, doslova jsem propukla v pláč, když jsem si vzpomněla jak jste nám ji hráli na první tanec. Ta atmosféra, kterou jste nastolili nám ještě stále přetrvává. Váš zápal pro hudbu, profesionalita a talent je neskutečný a v Česku opravdu nevídaný. A ráda bych vám ještě prozradila, že na naší svatbě mě k slzám dohnaly celkem 3 věci. 1) Když jsem měla po faráři opakovat slib manželovi, 2) když nám k překvapení Roland pronesl naprosto úžasný a dojemný proslov a 3) když jste nám zahráli od vás pro nás poslední skladbu od U2 One, kterou máme neskutečně rádi. Děkuji, že jste mi splnili sen a manželovi i mně vykouzlili vzpomínky na celý život. - S láskou, novomanželé Srostlíkovi


Marika

20. srpna 2018

Velmi ráda bych poděkovala za to, že jste ozvláštnili svatbu mojí dcery. Všichni hosté (naše dcera a novopečená manželka s manželem svou referenci sepíší sami), včetně mě a manžela, jsme byli z Vaší kapely přímo nadšení. Není nic, co by se dalo udělat lépe. Byli a stále jsme nadšení z Vašeho vystoupení, zpěvu a i hudby. Tak vysmáté muzikanty je mít sen každého a to na jakékoliv akci. Jsem neskutečně ráda, že na naší svatbě nebyla jiná muzika, nebo žánr - chtěla jsem jmenovat a sdílet, ale nechci znevážit žádný hudební vkus :- ). Svatbu dělají hosté, prostory a kapela. A jídlo. My měli vše super. A za to, že nevázla zábava, ani tanec, vděčíme jen a jen Vám. Chtěla bych Vám z celého srdce poděkovat a popřát hodně takových krásných zážitků, jako jsme měli my ve Vaší společnosti. Vážím si i Vaší profesionality a času, který jste věnovali právě nám. Užili jsme si s Vámi každý song. Dcera s manželem slíbili repete za 5 let a už teď se na Vás těším. A doufám, že se poštěstí poslechnout si Vás někde i dříve. Rolande, Vám jako maminka chci poděkovat za překrásný proslov k nevěstě a ženichovi. S úctou maminka nevěsty (ta, která je prý podobná Jennifer Aniston)

Děkujeme za krásnou referenci. My jsme si svatbu také moc užili a jak jste psala, všechno se sešlo ve správný čas na správném místě. To je potom radost hrát a bavit Vás. Budeme se tedy těšit na další setkání s Vámi. Petr, EJ.


Milan Fryšták

12. srpna 2018

Zúčastnili jsme se v Bzenci ve vinařství Bisenc sobotní akce, kde kapela fantasticky zahrála a dotvořila špičkově atmosféru letní srpnové noci, kde sice víno hrálo první sloku, ale bez Event Jazz by to nebylo to pravé ořechové. Děkuji bylo to super a těšíme se na další koncert. Ještě jednou děkuji Milan Fryšták.


Kamenář Milan

7. června 2018

Byl jsem dvakrát na vašem vystoupení , obojí se konalo v Kroměříži, moc se mi líbila prezentace vašich písní a byl to pro mě neskutečný zážitek, moc vás zdravím a těším se na další koncert, děkuji a naviděnou.


Filip a Pavla Tomancovi

20. května 2018

Během naší svatby nám hrála kapela Event Jazz. Byl to skvělý zážitek od novomanželského tance až po večerní párty na parketu s kamarády. Na své si díky skvělé hudbě přišli jak tanečníci, tak i ti co si raději hudbu poslechnou. Všichni jsme si to moc užili a kapelu můžeme jen doporučit. Děkujeme!!!


Jakub Linhart

18. května 2018

Byl jsem na svatbě ve čtvrtek 17.5. a vaše písničky se mi moc líbily a dalo se na ně dobře tancovat.


Věra Gabrhelíková

3. května 2018

Děkujeme za naprosto úžasný zážitek z vašeho hudebního doprovodu svatby na Buchlově..Ještě teď jsme unesení! Jste skvělí..díky!


Nohanka

3. května 2018

BYLA TO JÍZDA!!! JEŠTĚ JEDNOU VELKÝ DÍK, NEMOHLI JSME MÍT LEPŠÍ KAPELU NA SVATBĚ ... Hanka a Vítek


bg-footer.jpg

Ozvěte se nám a společně najdeme přesně to, co hledáte:

+420 608 870 850

produkce@event-jazz.cz

logo-footer

© 2024, Event Jazz
Návrh a tvorba webových stránek:
logo-hexa HexaDesign.cz